Kaliteli ve geniş hizmet yelpazesi ile sektördeki öncülüğünü sürdüren TNT Express Türkiye, Fuar Departmanı ile yurtdışında fuarlara katılacak müşterilerinin gönderileri ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

texworld-6628-800x800

Ekspres dağıtım sektörünün en hızlı ve güvenilir şirketi TNT Express, yurtdışında fuarlara katılacak olan TNT müşterilerinin gönderilerini hazırlayarak TNT Express’i aramaları üzerine, gümrük işlemleri de dahil olmak üzere, geri kalan bütün işlemleri üstleniyor. Farklı hizmet seçenekleri ile farklı fiyat ve zaman alternatifleri sunan TNT Express, fuar gönderilerinin tüm süreçlerini takip ediyor ve fuar sonrası gönderilerin tümünü tekrar Türkiye’ye getirerek adrese teslim ediyor.

contentImage

Yurtdışında Şubat ayında Münih ve Paris’te gerçekleşecek olan tekstil, giyim, kumaş, dokuma, döşemelik kumaş, yer döşemeleri, duvar kaplamaları sektöründe, alanında öncü firmaların katılacağı , şirketlerin kargo ihtiyacının yoğun olarak yaşanacağı fuarlar için müşterilerin TNT Express’i aramaları yeterli olacak. Gönderiler TNT görevlilerince alınıp belirtilen adrese en kısa zamanda ulaştırılarak zaman kaybı yaşanmamış olacak.

Şubat ayında, TNT Express Türkiye’nin hizmet vereceği fuarlar ve fuarların başlangıç tarihleri:

Fabric Start Münih / Almanya: 4 Şubat Salı

Texworld Paris / Fransa: 17 Şubat Pazartesi

Premiére Vision Paris / Fransa: 18 Şubat Salı

kurye

Advertisements