12 exp

TNT Ekspres, uluslararası ’12:00 Express’ ve ’12:00 Economy Express’ teslimat hizmetlerinin kapsamını, Avrupa genelinde 900 yeni nokta ile genişletiyor. Bu genişlemeyle birlikte bir çok ülkede ‘12:00’den önce’ teslimat hizmet alanı artacak olan TNT Ekspres, Avrupa’da öğleden önce teslimat için başvurulacak tek şirket haline geldi.

TNT Ekspres müşterileri önümüzdeki dönemde Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Letonya, Polonya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsviçre, İsveç ve Birleşik Krallık’ta daha çok kent ve iş merkezinde, öğleden önce teslimat hizmetinden yararlanabilecek.

TNT Ekspres, Avrupa’daki pozisyonunu güçlendirme ve müşterilerine daha fazla seçenek sunma stratejisi kapsamında üç ay gibi kısa bir sürede “12:00 Express” hizmetinin kapsamını genişletti. “12:00 Express” teslimat hizmeti, Avrupa’da 26, dünyada 63 ülkede doküman, paket ve kargo gönderilerin teslimattan sonraki ilk veya en erken işgününde saat 12:00’den önce teslim edilmesini sağlıyor. “12:00 Economy Express” ise Avrupa içinde gönderilerin 12:00’den önce kapıdan kapıya teslimat hizmetini sunuyor.
12 economy

12’den önce teslimatta TNT Ekspres, Avrupa’da tek şirket haline geldi

TNT Ekspres Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Uğur Yüce, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Bu genişlemeyle birlikte bir çok ülkede “12:00’den önce” teslimat hizmet alanımız artacak. Avrupa’da öğleden önce teslimat için başvurulacak tek şirket TNT Ekspres’tir.”

TNT Ekspres’in Avrupa’daki geniş havayolu ve karayolu ağının gücüyle başarılan genişleme işlemi, sağlıktan otomotive, sanayi üretiminden ileri teknolojiye kadar tüm sektörlerdeki ihracatçı ve ithalatçılara fayda sağlayacak. TNT Ekspres’in buna paralel olarak başlattığı uluslararası pazarlama kampanyası, Avrupa’daki uluslararası hizmetlerin güvenilirliğini öne çıkarıyor.

Uluslararası “12:00 Express ve “12:00 Economy Express” hizmetleri, Avrupa’da 26, dünyada 63 ülkenin yanısıra Benelüks ülkelerinde, Bulgaristan, Kıbrıs, Estonya, Finlandiya, İrlanda, Norveç ve Portekiz’de de bulunuyor.
tnt kurye

Advertisements